Засідання Наукового товариства студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

21 жовтня 2022 року відбулося засідання Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих учених Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, на якому було окреслено нову стратегію дій, напрями розвитку та вдосконалення наукового потенціалу здобувачів освіти всіх спеціальностей та рівнів освіти ХГПА. Члени Наукового товариства провели засідання в режимі онлайн.

Проректор з наукової роботи Олександр  Галус, проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Поліщук розпочали засідання вітальним словом та мотиваційними настановами про нерозривність студентського життя та наукової роботи як одного із чинників становлення кваліфікованого фахівця.

Методист наукового відділу Валентина Крищук прозвітувала про роботу Наукового товариства у 2021-2022 н.р., доповіла про діяльність Наукового товариства, напрями його діяльності, завдання, розповіла про академічну доброчесність, про права та обов’язки членів товариства.

Кандидатури на посаду голови в порядку самовисунення подали члени Наукового товариства. Шляхом демократичного відкритого голосування обрали такий керівний склад Наукового товариства: голова - Дар’я Шевченко,  заступники - Аліна Талимонюк, Діана Юрик, секретар - Дарина Корнійчук. Члени Наукового товариства вже почали роботу над створенням та редагуванням нового випуску «Наукового вісника».

Учасники засідання мали гарну нагоду замислитись про роль науки в нашому житті. Усі охочі можуть приєднатися до товариства та почати свій науковий шлях.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55