Презентація книги О.О. Підмурняка “Размышления об исторической государственности, уникальности и величии Украины”

17 жовтня 2012 року у бібліотеці академії відбулася презентація книги “Размышления об исторической государственности, уникальности и величии Украины” Олександра Олексійовича Підмурняка.

Книга представляє собою збірник різних версій, ідей і роздумів, які стосуються історичного розвитку європейської і української цивілізації, починаючи з самих давніх часів і до закінчення епохи “Козаччини” в Україні. На основі цього автор спробував створити оригінальну, логічно побудовану теорію виникнення і розвитку української нації, пояснити особливості "українського менталітету” як наслідок важкої, а часом і жорстокої долі українського народу.

Олександр Олексійович Підмурнякзавідувач відділення загальної та реконструктивної хірургії з центром шлунково-кишкових кровотеч Хмельницької обласної лікарні, асистент кафедри хірургії факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, доктор медичних наук.

Захід відкрила ректор академії, професор, доктор педагогічних наук, дійсний член Академії педагогічних і соціальних наук м. МоскваІ. М. Шоробура.

На презентації книги були присутні:

Ю.І. Блажевичкандидат історичних наук, доцент кафедри суспільних наук, голова Хмельницької міської спілки краєзнавців;

Ю. В. Телячийпроректор з науково-педагогічної роботи;

Зданевич Л. В. завідуюча кафедри ДО, кандидат педагогічних наук, доцент, голова профкому ХГПА.

Презентація книги проходила у вигляді дискусії, до якої приєдналися як викладачі, так і студенти  гр.  ДО-51, ПО-53.

На завершення викладачі академії – подружжя Найди, Юрій Михайловичкандидат педагогічних наук та Віра Юріївнавикладач гри на фортепіано, дарували нашому гостю та усім присутнім музичний дарунок.

Також Олександру Олексійовичу була вручена картина весняних квітів на згадку про ХГПА.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55