Всеобласний методичний семінар «Засоби для створення навчального контенту у навчанні іноземної мови»

18 лютого 2024 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся організований кафедрою іноземних мов ХГПА всеобласний методичний семінар «Засоби для створення навчального контенту у навчанні іноземної мови», за участі адміністрації закладу, викладацького колективу кафедри іноземних мов, вчителів англійської та української мов територіальних громад Хмельницької області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов, в.о. завідувача кафедри іноземних мов Тетяна Северіна, наголосивши на важливості проведення таких зустрічей, побажавши плідної праці та нових ідей, що сприятимуть подальшому професійному розвитку.

Спікерка семінару кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Оксана Гандабура акцентувала увагу на критеріях ефективності навчальних матеріалів, які використовуються при створенні навчального контенту у навчанні іноземної мови, принципах та методологічних підходах при розробці матеріалів.

Були представлені ігрові ресурси, які можна використати на уроках іноземної мови, ресурси для створення коміксів та оповідань. Проаналізовано вплив штучного інтелекту на сучасну освіту та запропоновано засоби з використанням штучного інтелекту для навчання іноземної мови.
Учасники семінару були зацікавлені темою семінару, організатори сподіваються, що інформація була корисною для вчителів. Всі учасники отримали сертифікати.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55