«О слово рідне, мова рідна»

21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови у читальному залі бібліотеки відбулося літературно-мистецьке свято «О слово рідне, мова рідна». У святі взяли участь студенти факультету початкової освіти та філології ПО-12 і Філ-12у.

Про красу та мелодійність української мови розповіли учасникам свята Віталій Міхалевський – поет, голова Хмельницького обласного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка, член Національної спілки письменників України та Степан Шкапій – письменник, гуморист,
журналіст, член Національної спілки письменників України. Поезії, які лунали на заході з вуст почесних гостей, розкрили для читачів барвистий світ українського слова, його велич та силу.
Людмила Дитинник, директор бібліотеки, закликала «бути не байдужими, захищати своє найрідніше і найдорожче – мову своїх батьків, мову свого народу! Щоб цей день і наступні дні й роки для нас, українців, стали справді українськими: читаймо, пишімо, говорімо, послуговуймося скрізь і всюди у своїй державі своєю Рідною Мовою…».
Відбулася презентація книжкової виставки «Мова – перлина вікової мудрості».

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55