Презентація збірки Андрія Горбатюка «Задихане скло»

21 березня 2024 року в читальному залі бібліотеки ХГПА відбулася презентація збірки Андрія Горбатюка «Задихане скло», яка вийшла в світ в 2020 році. Андрій – випускник нашої Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
Кожна поетична зустріч – це теплота спілкування, радість від занурення у цілющі джерела поетичного слова, яке єднає всіх, хто прагне до творчих пошуків.
Ректор академії Інна Шоробура завітала на захід, щоб привітати Андрія Горбатюка з виходом його першої збірки і наголосила «... у творчої людини є велике щастя – це народження нового твору…» і побажала молодому поету, щоб його «поетична душа виважено ступала на читацький поріг із гармонійним світлим поетичним Словом».

Присутні на заході студенти факультету початкової освіти та філології ПО-11 (куратор Світлана Маховська), завідувачка кафедри української мови та літератури Людмила Павлішена та викладачі кафедри, працівники бібліотеки мали змогу насолодитися авторською поезією. Також автор декламував вірші своїх улюблених поетів – Павла Гірника, Ігоря Римарука, Валерія Герасимчука, Євгена Плужника. Надзвичайно приємно, що автор в центр свого виступу ставив такі важливі питання, як творчість, любов до рідних, до природи.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55