Засідання атестаційної комісії Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

29 березня 2024 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулося засідання атестаційної комісії І рівня, на якому атестували 35 педагогічних працівників.
Голова атестаційної комісії ректор Інна ШОРОБУРА зосередила увагу присутніх на загальних вимогах до атестації педагогів, спрямованих на стимулювання та підвищення їх професійної компетентності, підкреслила необхідність дотримання вимог діючого Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Атестація педагогічних працівників – це надзвичайно важливий етап діяльності навчального закладу, система заходів, яка спрямована на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, вивчення і впровадження передового педагогічного досвіду, за яким визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

На розгляд атестаційної комісії була представлена творча лабораторія педагогічних працівників освітнього процесу, що стане поштовхом до подальшого професійного зростання. Основними принципами атестації у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічних працівників, повнота та системність оцінювання педагогічної діяльності. За результатами засідання ухвалено виконання мети атестації – стимулювання до підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників ХГПА.

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55