Сміємось – не здаємось: студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на концерті

Здобувачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії разом із методистом виховного відділу Олексієм Радецьким завітали на сатирично-гумористичний концерт «Сміємось – не здаємось», який проходив у Хмельницькій школі мистецтв.
Талановиті актори та артисти підготували насичену програму, присвячену національно-патріотичній тематиці. Їхні виступи не лише розвеселили публіку, а й змусили задуматися над важливими питаннями сьогодення. Глядачі мали можливість не лише насолодитися витонченим гумором, а й зробити свій внесок у допомогу Збройним Силам України.

Режисери концерту, Володимир Павловський та Наталія Паляниця, завдяки своїй творчій майстерності та креативну підходу до організації заходу, зробили його справжнім святом для присутніх.
Студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії щиро вдячні організаторам за цей чудовий вечір. Концерт «Сміємось – не здаємось» став чудовим прикладом того, як мистецтво може об'єднувати людей, дарувати їм радість та підтримувати бойовий дух українців у непростий час.
Завдяки таким заходам ми ще більше згуртовуємось, надихаємось та віримо у нашу Перемогу!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55