Зустріч з героями: 3-а окрема штурмова бригада у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

2 квітня 2024 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії у рамках проведення заходів з національно-патріотичного виховання відбулася зустріч із військовими, представниками 3-ої окремої штурмової бригади.
З вітальними словами до гостей і присутніх звернулася ректорка академії Інна Шоробура. Вона подякувала захисникам за мужність, відвагу, героїзм та можливість здійснювати освітню діяльність у сьогоднішній непростий час.

Військова молитва сповнила захід атмосферою поваги та єдності. Студенти із захопленням слухали розповіді військових про важливість національно-патріотичного виховання, ділилися своїми думками та щиро дякували за можливість спілкуватися з героями. Особливу увагу привернули розповіді про реальні історії з фронту, де героїзм та самовідданість українських воїнів постали перед студентами у всій своїй величі. Ці щирі розповіді не лише глибоко вразили присутніх, а й надихнули та зміцнили віру в Перемогу.

Студенти цікавилися різними аспектами військової служби, бойового життя та особистого досвіду захисників України. Військові ж ділилися своїми знаннями, давали поради та настанови молоді.
Здобувачі освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії висловили щиру вдячність 3-й окремій штурмовій бригаді за актуальне і таке необхідне у наш час спілкування.
Віримо у Перемогу!
Слава Українї!
Героям слава!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55