pn's blog

Обговорення проблем адаптації до умов навчання

Зі студентами першого курсу було проведено онлайн зустріч, на якій були присутніми декан факультету Дарманська І.М., заступник декана Саковська А.О., старости груп, заступник голови студентської ради академії Фурман Максим. Зі студентами було обговорено питання адаптації до умов навчання в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, готовності студентів першого курсу до зимової заліково-екзаменаційної сесії.

Засідання вченої ради факультету початкової освіти та філології

Сьогодні відбулось засідання вченої ради факультету початкової освіти та філології, на якому розглядалось питання щодо затвердження кандидатур студентів на отримання іменної стипендії імені М.Дарманського. За спільним рішенням членів вченої ради факультету визначено 12 стипендіатів, які беруть активну участь у житті академії та факультету, займаються науковою діяльністю, успішно навчаються та є учасниками (призерами) освітніх і наукових заходів.

Обговорення освітніх програм

На засіданні вченої ради факультету початкової освіти та філології відбулось обговорення актуальних питань організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання; було проаналізовано результати анкетування, проведеного відділом внутрішнього забезпечення якості вищої освіти тощо. За участі декана факультету, завідувачів кафедри іноземних мов, кафедри української мови та літератури, гарантів освітніх програм було проаналізовано зміст освітньо-професійних програм Середня освіта (Українська мова і література) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, Середня освіта (Мова і література (німецька)) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, Середня освіта (Інформатика) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Щиро вдячні членам вченої ради факультету за активну дискусію та участь у процесах покращення якості надання освітніх послуг.

Вітаємо переможців Чемпіонату України з веслування!

25-27 червня 2021 року в м.Києві відбувся Чемпіонат України з веслування на човнах «Драконах», в якому взяли участь студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Роки напружених тренувань дали свої результати: дві золоті медалі в класі «змішаний екіпаж мікс»  на дистанціях 2000 та 500 метрів вибороли випускники груп факультету початкової освіти та філології ПО-44 Адамовський Костянтин та Кисіль Владислав. Срібну медаль вибороли на дистанції 200 метрів.

Долучаємось до боротьби з булінгом

Студенти факультету початкової освіти та філології долучились до розповсюдження інформаційних матеріалів для освітян, батьків та дітей про профілактику та антибулінгові заходи. Напрацювання передали майбутнім педагогам “Спілка жінок України”, “Національна рада жінок України”

Обговорення питань інклюзивної освіти зі стейкхолдерами

9 червня в академії відбулась зустріч викладачів кафедри педагогіки факультету початкової освіти зі стейкхолдером освітньо-професійної програми “ПОЧАТКОВА ОСВІТА” директором Хмельницької середньої загальноосвітньої школи №22 ім. Олега Ольжича Пастух Ларисою Іванівною.

Були розглянуті питання інклюзивної освіти, створення безпечного розвивального середовища в початковій школі та особливості підготовки майбутніх педагогів до професійної діяльності.

«Подаруй дитині щастя»

1 червня, в рамках Міжнародного дня захисту дітей,  студенти групи ПО-61 та деканом факультету Ящук І.П. відвідали центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Родинний затишок»!

Студенти разом із  вихованцями робили ілюстрацію до казки Василя Сухомлинського «Пурпорова квітка», проводили естафети та руханки.

Ми проти паління

Напередодні Всесвітнього дня без тютюну, який відзначається 31 травня студенти групи ПО-12 факультету початкової освіти та філології разом з куратором Ацегейдою І.П. провели виховний захід на тему: «Ми проти паління».

МОЛОДЬ ЗМІНЮЄ КРАЇНУ

Майбутні вчителі української мови та літератури швидко підхопили  Марафон відповідальності від фонду Б.Гаврилишина, в якому беруть участь учасники Асоціації "Молодь змінить України", друзі, партнери фонду.

МАЙБУТНІ ПЕДАГОГИ ПІДТРИМАЛИ МАРАФОН ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Здобувачі вищої освіти освітніх програм: 013 Початкова освіта, 014 Середня освіта. Українська мова та література, 014 Середня освіта. Німецька мова з радістю приєдналися до «МАРАФОНУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ» від Фонду Родини Богдана Гаврилишина / Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation, місією якого є формування патріотичної та активної молоді. Майбутні педагоги обговорили у колективах груп декларацію відповідальності людини та посадити насіння соняшника. Гарні справи починаються з кожного з нас! Сьогодні студенти факультету початкової освіти та філології це продемонстрували на власних прикладах!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55