- Новини
- Структура
- Підрозділи
- Наукова робота
- Науковий відділ
- Новини
- Конференції
- Аспірантура та докторантура
- Наукове товариство
- Фахове видання
- Вчена рада
- Наукова співпраця
- Наукові школи
- Спеціалізовані вчені ради
- Спеціалізовані вчені ради PhD
- 2023-2024 рік
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.010
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.011
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.012
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.013
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.014
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.015
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.016
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.017
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.018
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.019
- 2021 рік
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.001
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.002
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.003
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.004
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.005
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.006
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.007
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.008
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.009
- Нормативно-правова база
- 2023-2024 рік
- Cпеціалізована вчена рада Д 70.145.01
- Спеціалізовані вчені ради PhD
- Стажування за кордоном
- Підвищення кваліфікації
- Відкритий доступ до міжнародних журналів
- Академічна доброчесність
- Виховна робота
- Навчальна робота
- Психологічна служба
- Міжнародна діяльність
- Охорона праці
- Студентська рада
- Бібліотека
- Центр кар'єри, працевлаштування та профорієнтації
- Проекти
- Профспілка
- Рішення вченої ради
- Забезпечення якості вищої освіти
- Співпраця з ЗВО України та зарубіжжя
- Наукова робота
- Факультети
- Студенту
- AБІТУРІЄНТУ ↓
- Про приймальну комісію
- Контакти приймальної комісії
- Правила прийому
- Строки прийому документів – 2023 рік
- Вартість навчання – 2023 рік
- Регіональне замовлення
- Перелік документів для вступу
- Реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ
- Мотиваційний лист
- Перелік спеціальностей
- Програми співбесід, фахових вступних випробувань, творчих конкурсів – 2023 рік
- Рейтингові списки вступників
- Списки рекомендованих до зарахування
- Накази про зарахування
- Вступ за ваучером
- Особливі умови вступу
- Публічна інформація
- Контакти
95 освітнього поступу ХГПА
У 2016 році Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія відзначає свій 95-річний ювілей. Сьогодні колектив цього освітнього закладу, науковці, керівники та викладачі найбільших вишів Хмельниччини, студенти зібрались у сесійній залі Будинку рад на урочистості. З ювілеєм ректорат та студентів академії вітали заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник, заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко, заступник Хмельницького міського голови Галина Мельник, народний депутат України Андрій Шинькович, академік-секретар Відділення професійної освіти та освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України Неля Ничкало, начальник управління, начальник управління контролю за діяльністю ВНЗ Державної інспекції навчальних закладів України Юрій Телячий, ректори ВНЗ Хмельниччини та ін.
У своєму виступі Шоробура І.М., ректор академії, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, зазначили, що «За багаторічну 95-ти літню історію розвитку навчального закладу від педагогічних курсів до гуманітарно-педагогічної академії у закладі нагромаджено значний досвід у професійній підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі освіти. Для цього в академії всі необхідні умови: кадрове, матеріально-технічне, навчально-методичне, наукове та інформаційне забезпечення. У навчальному закладі функціонує аспірантура, докторська спеціалізована вчена ради, здійснюється випуск трьох наукових фахових видань: «Педагогічний дискурс», який занесено до міжнародних наукометричних баз і отримав знак «Індекс Коперніка», «Актуальні питання мистецької педагогіки», «Філологічний дискурс». Окрасою закладу є мистецькі музичні та хореографічні колективи».
У вітальному слові Ничкало Н.Г., академік-секретар Відділення професійної освіти та освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України наголосила, що «Нинішній досвід цього прекрасного педагогічного колективу на чолі з доктором педагогічних наук, професором Шоробурою Інною Михайлівною підтверджує, що на Хмельниччині все можливо і творчість незупинна».
На Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогічні традиції та інновації в сучасному освітньому просторі ВНЗ» виступили Шоробура Інна Михайлівна, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України; Ничкало Неля Григорівна, академік-секретар Відділення професійної освіти та освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України; Галус О.М., проректор з наукової роботи Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор; Мацько В.П., завідувач кафедри української мови та літератури Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор філологічних наук, професор; Казакова Н.В., керівник підрозділу практичної підготовки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, кандидат педагогічних наук, доцент. Під час науково-практичної конференції кращим освітянам області вручено обласну премію імені Миколи Дарманського в галузі освіти і науки.
У день ювілею не обійшлось і без подарунків. Грамотами Хмельницької обласної ради, обласної державної адміністрації, міської ради, НАПН України, МОН України, подяками Верховної Ради України відзначено кращих працівників навчального закладу.
Після урочистої частини в приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбувся святковий концерт, який підготували студенти академії.