Міжкультурна поетична зустріч «Поезія – душа народу»

2 червня 2021р. на кафедрі іноземних мов відбувся незабутній захід «Поезія – душа народу» за участі іноземних студентів та магістрантів групи МФА-51.

Захоплюючим для учасників було бліц-опитування, організоване Грех Світланою, що дало усім можливість краще познайомитись та створити теплу,  гостинну атмосферу.

Шклярук Ірина та Подвисоцька Діана познайомили іноземних студентів з видатними українськими поетом Тарасом Григоровичем Шевченко, а Зюбрій Олена та Котів Уляна відкрили світ поетеси сучасності Ліни Костенко. Поетичні твори «Заповіт» та «Усе моє, все зветься Україна» прозвучали українською та англійською мовами у виконанні студентів-магістрів Жакун Ілони, Барзак Ганни, Мартинюк Галини та Лукашенко Альони.

Іноземні студенти підготовчого відділення Мойнаері Юсуф, Шандрак Мурхула, Леонард Леквува з країн Коморські острови та Конго розповіли про конгонійського поета П'єра Боко, коморського філософа Мбає Трамбве, а також декламували їх твори.

Разом з іншими іноземними студентами Юніс Кілуба познайомила усіх присутніх з культурним досвідом, що отримали в Україні.

На завершення міжкультурної поетичної зустрічі прозвучала українська пісня «Наша пісня»  у виконанні Ющенко Руслани.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55