Стипендія Фонду Конрада Аденауера

Фонд Конрада Аденауера надає підтримку для навчання іноземців у вищих навчальних закладах Федеративної Республіки Німеччина.

Завдяки такому сприянню молоді люди мають можливість здобути диплом вищого навчального закладу ФРН (магістерська стипендія) або ступінь доктора наук (написання та захист дисертації) й поглибити свої фахові знання.

Таким чином ФКА хоче зробити внесок у підвищення кваліфікації молодих науковців, очікуючи, що згодом на своїй Батьківщині стипендіати зможуть взяти на себе відповідальність за розвиток держави та суспільства, зокрема – у політиці та публічному управлінні, науці та економіці, мас-медіа та культурі, а також у міжнародних організаціях.

Хто може претендувати на надання сприяння?

Подавати заявки можуть студенти всіх наукових дисциплін, які найпізніше станом на червень 2021 року закінчать щонайменше чотири курси вищого навчального закладу. Підтримка не надається лікарям, стоматологам і ветеринарам, а також студентам вищих професійних закладів.

Кандидати також повинні відповідати таким критеріям:

  • дуже добрі результати навчання в школі та у вищому навчальному закладі
  • добре знання німецької мови (B2 / середній рівень)
  • політична або громадська активність (наприклад, у партіях, громадських організаціях, церквах, соціальних закладах тощо)
  • максимальний вік: 30 років на момент подання заявки

Термін подачі: 15 липня щороку (у Німеччині) Konrad-Adenauer-Stiftung – Begabtenförderung und Kultur (kas.de)

Будь ласка, подайте свою заявку за адресою https://campus.kas.de  та завантажте необхідні документи. Для процесу відбору за кордоном, будь ласка, надішліть свої повні документи -заявки до відповідного закордонного офісу.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55