Кафедра суспільних дисциплін. Конкурс наукових робіт

19 травня 2022 року студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії спеціальності 014 «Середня освіта (Історія)» гуманітарного факультету групи І-21б Іванна Базиняк та Максим Марченко взяли участь участь у конкурсі студентських та учнівських наукових робіт «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді».

Конкурс розпочинається у жовтні та завершується у травні кожного навчального року підсумковою звітною конференцією. У цьому році Конкурс був приурочений Дню науки і зібрав понад 100 учасників з різних регіонів України.

Конференція відбулася на базі Хмельницькому інституті МАУП  в режимі відеоконференції «ZOOM».

На підсумковій конференції Голова наукового товариства студентів та молодих вчених Жанна Кілівнік презентувала другий випуск збірника студентів та молодих вчених «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді» куди включено тези доповідей учасників Конкурсу.

Переможців Конкурсу нагороджено дипломами та грамотами Хмельницького інституту МАУП, а також відзнаками:

Нагороджено Грамотами учасників конкурсу та подяками наукових керівників:

Базиняк Іванну Ігорівну (Здобувачку вищої освіти ІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії) за наукову розробку теми: «Історико-археологічні дослідження міста Полонне» та оголошено подяку науковому керівнику: кандидату історичних наук Семенчуку Сергію Олександровичу.

Марченко Максима Миколайовича (Здобувача вищої освіти ІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії) за наукову розробку теми: «Місто Ізяслав в руслі археологічних досліджень» та оголошено подяку науковому керівнику: кандидату історичних наук Семенчуку Сергію Олександровичу.

Щиро дякуємо організаторам конференції та адміністрації Хмельницькому інституті МАУП  за чудову можливість втілювати в реальність свої наукові здобутки студентській молоді у цей складний для України час. Слава Україні!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55