Міжвузівський круглий стіл на тему «Особливості роботи соціального працівника/педагога з дітьми в умовах війни»

17 листопада 2022 року  у рамках заходів до тижня кафедри педагогіки на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся міжвузівський круглий стіл на тему «Особливості роботи соціального працівника/педагога з дітьми в умовах війни» (організатори доц.О.Поляновська, доц.Н.Казакова).

Співорганізатори круглого столу - Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (кафедра соціальної роботи, управління та суспільних наук), Львівський національний університет імені Івана Франка (кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи) та Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника (кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи). У заході взяли участь науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота цих ЗВО.

Директор Департаменту освіти, науки та спорту МВС України, професор кафедри педагогіки І.Ящук навела факти злочинів рашистів проти українських дітей та озвучила своє бачення шляхів захисту прав дітей під час війни.

Здобувачі 2-3 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Соціальна робота»  Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії висловили свої думки з питань організації роботи соціального педагога/працівника з дітьми в умовах війни (Білобрицька Д., Степанюк В., Нагорна О.), запропонували методи і прийоми психологічної підтримки дітей, які є переселенцями, постраждали від війни (Дельфард А.); соціально-педагогічні технології  профілактики дитячої агресії (Гамза О.), ігри на розвиток уяви та фантазії в укритті/сховищі (Кузьмінська А., Крупніцька О.) та ін.

Дякуємо усім учасникам круглого столу за плідну роботу!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55