ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

17 листопада з нагоди Дня студента найкращих студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії було запрошено до Хмельницької міської ради для привітання з міжнародним Днем студента.

Грамотою Хмельницької міської ради за  відмінні успіхи у навчанні, активну громадську  позицію, особистий внесок в розвиток молодіжного руху та з нагоди відзначення Дня студента було нагороджено студентку 3 курсу факультету початкової освіти та філології, голову первинної профспілкової організації студентів закладу, старосту групи Ольгу КОХАНСЬКУ.

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента – свята молодості, оптимізму і романтики! Студентські роки – цікавий, веселий і водночас відповідальний етап у житті кожної людини. Саме в цей період закладаються основи майбутніх професійних успіхів та життєвих принципів. Студентство в усьому світі завжди було рушієм змін у суспільстві – незалежним та неупередженим. Новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих людей неодмінно веде до якісних перетворень в суспільстві. Саме на вас покладено великі надії щодо майбутнього нашої держави.

Тож бажаємо вам примножувати свою енергію, успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, натхнення, впевненості та непоборної сили духу.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55