Благодійна акція до Міжнародного дня людей з особливими потребами від учасників проекту кафедри іноземних мов «Англійська для ко

Благодійна акція до Міжнародного дня людей з особливими потребами від учасників проекту кафедри іноземних мов «Англійська для кожного»

1 грудня 2022 учасники соціально-освітнього проекту кафедри іноземних мов «Англійська для кожного»  Федорова О.В., Гандабура О.В.  та студенти спеціальності 014 Середня освіта. Мова та література (англійська) Жданова А., Баланюк В., Петрук В., Коханська О., Яворська Б та Ковтун О. завітали   з благодійною акцією присвяченою Міжнародному  дню  людей з особливими потребами до учнів з особливими потребами  Хмельницького ліцею №15 імені Олександра Співачука.

Гості передали учням з особливими потребами подарунки та солодощі закуплені за кошти студентів та викладачів ХГПА, які долучились до акції.

Діти та учасники проекту провели час за іграми та бесідою, поділились мріями та планами на майбутнє. Учні залишились задоволеними зустріччю, були веселими та відкритими.

Учасники проекту щиро вдячні всім небайдужим, хто долучився до збору коштів на подарунки малечі та дав змогу порадувати та підтримати їх у щоденній боротьбі за успіхи у навчанні в школі.

Добро повернеться до кожного!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55