День Європи в Україні

10 травня відбулося тематичне заняття лінгвокраїнознавчої секції англомовного гуртка Lingua Europe in a nutshellпід керівництвом викладача кафедри іноземних мов Ірини Аніщенко. Захід мав на меті поширення інформації про Європейський Союз та його політику, цінності, культуру, основні напрямки діяльності, проекти та програми серед студентів. Активними учасниками заходу були студенти першого курсу факультету початкової освіти та філології.

До уваги учасників заходу було представлено віртуальну подорож країнами ЄС, сповнену цікавими фактами та яскравими ілюстраціями, де у простий спосіб подано історію Європейського Союзу, його загальні стандарти та основні цінності.

Жвавий інтерес викликала вікторина, де в інтерактивній формі учасники заходу отримали дійсне уявлення про країни Європу та зрозуміли, що таке Європейський Союз і як він функціонує. Цікавими та креативними були спроби студентів асоціативно представити Європейські країни при оформленні тематичних плакатів.

Учасники заходу, дослідивши стандарти та культуру країн ЄС, переконливо визначили Україну європейською державою, причетною до традицій та цінностей Європи і відзначили нашу єдність з ЄС, заради мирного майбутнього та розвитку.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55