Квест “Improving Students’ Wellbeing”

 

11 травня 2023 року, в рамках тижня кафедри іноземних мов, викладачами кафедри Юлією Рибачук і Наталією Фаненштель було проведено квест “Improving Students’ Wellbeing” серед студентів групи ПО-31. Метою цього освітньо-розвивального заходу було, з одного боку, узагальнення лексичних знань й мовленнєвих навичок студентів з теми «Здоров’я і добробут», а з іншого – імплементація здоров’язбережувальних педагогічних технологій у навчальний процес. 

У ході квесту студенти мали можливість поспілкуватися із представниками адміністрації академії, почастувати їх смачними тістечками із передбаченнями, й дізнатися їхні поради щодо того, як жити у гармонії з собою.

Неймовіру креативність виявили учасники квесту під час зйомок коротких відео англійською мовою на заданих локаціях про те, як дотримуватися здорового харчування, робити фізичні вправи, боротися зі стресом, працювати над самооцінкою.  

 

У ролі журі виступили члени кафедри іноземних мов, на яких була покладена почесна місія обрання команди-переможця шляхом інтернет голосування.     

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55