*Участь у проєкті Erasmus+ "Sustainable Diet for a Sustainable Climate "

Викладачі кафедри іноземних мов, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Северіна та старший викладач Юлія Рибачук разом зі студентами факультету початкової освіти та філології Крістіною Туранською (ПО- 31) та Ольгою Поперечною (ФІЛ-21а) взяли участь у проєкті міжнародної мобільності Еразмус+ у рамках угоди між Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією та асоціацією ILA. Проєкт "Sustainable diet for a sustainable climate".

Проєкт проходив 2 - 8 липня 2023 р. в Анталії (Туреччина) та мав на меті підвищити обізнаність молоді з питань сталого, здорового харчування, мінімізації харчових відходів, економії природніх ресурсів та зменшення впливу на глобальні кліматичні зміни, сформувати ключові компетентності, орієнтовані на сталий розвиток суспільства. 

Разом з представниками Литви, Румунії, Нідерландів та Туреччини викладачі та студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної  академії вивчали сучасні підходи до проблеми, обмінювалися досвідом з питань доступу до безпечної їжі у своїй країні, розробляли та презентували стратегії власного сталого харчування та зменшення вуглецевого сліду у повсякденному житті, створювали проєкти щодо запровадження заходів у готельному бізнесі, які б сприяли зменшенню харчових відходів пропонували інноваційні ідеї, що мали б забезпечити позитивний вплив на сталий розвиток суспільства. 

Крім того, молодь обмінювалася культурним досвідом, презентуючи традиції і звичаї своєї країни. Логічним завершенням стало створення кожною командою відеозвіту про результати участі у проєкті.

Студенти та викладачі ХГПА щиро вдячні президенту асоціації ILA, Мехмету Алтунбас та адміністрації ХГПА за можливість взяти участь у проєкті та сподіваються на подальшу співпрацю.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55