У пам’ять про Героїв Крут

У День пам’яті Героїв Крут, 29 січня 2024 року, викладач та методист виховного відділу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Олексій Радецький провів для студентів онлайн-зустріч «Вони виборювали незалежність» на платформі Zoom.
Захід розпочався з хвилини мовчання, під час якої вшанували пам’ять воїнів, які віддали життя за незалежність тоді ще Української Народної Республіки.
Студенти переглянули документальний відеоролик про трагічні події січня 1918 року, коли тривав бій під Крутами, під час якого загинули курсанти, студенти, гімназисти – молоді бійці і добровольці, стримуючи наступ більшовицьких військ.

Після побаченого студентська молодь активно обговорила історичні події, що призвели до битви під Крутами, проаналізувала героїзм та самопожертву молодих українців, висловила думки про значення бою під Крутами для сучасної України та усвідомила, наскільки важливо пам’ятати про цю трагічну сторінку нашої історії.
Олексій Радецький і куратор групи ДО-21 Вікторія Мелешко розповіли про окремі факти з історії бою. Захід пройшов в атмосфері єднання та глибокої поваги до подвигу Героїв Крут. Проведена онлайн-зустріч мала велике значення для виховання у студентів патріотизму, національної свідомості та поваги до історичної спадщини України.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55