Психопрофілактична практика для студентів

З 15 січня по 26 січня 2024 року на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулася психопрофілактична практика для студентів факультету дошкільної освіта та психології групи ПП – 21(б). Психолог від бази практики Марія ЯРЕМЧУК.
Під час практики студенти мали змогу ознайомитися з напрямками та особливостями роботи психолога бази практики та змістом нормативних документів, які регламентують її професійну діяльність.

Студенти-практиканти мали змогу спостерігати та аналізувати, і приймати участь в практичній роботі психолога. Визначати основні завдання, які постають перед психологом, функції, якими користується його основну методику та засоби роботи.

Перед залученням до практичної роботи, практиканти спостерігали за роботою психолога Марії Іванівни з метою поглиблення досвіду роботи із студентською молоддю.

Студенти-практиканти разом із психологом мали змогу розробити психопрофілактичну програму на тему: «Стресостійкість як ключ до успіху». Також студентами було розроблено рекомендації щодо подолання стресу, експрес способи для заспокоєння та техніки для саморегуляції. Також студенти практиканти мали змогу продемонструвати отримані знання на практиці з різними групами студентів та отримати безцінний досвід у проведенні психопрофілактичних занять.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55