День безпечного Інтернету у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

Щороку у другий вівторок лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету. Цьогоріч він припав на шостий день лютого і проходив під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
З цієї нагоди, 6 лютого у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії проведено онлайн-захід за участі запрошеного старшого інспектора відділу протидії кіберзлочинам у Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Руслана ДАНИЛЮКА, здобувачів Академії, професорсько-викладацького складу та адміністрації академії.

На заході обговорено важливі питання із кібербезпеки та шахрайства у мобільних застосунках та в Інтернеті, надано інструкції та рекомендації щодо захисту від кіберзлочинності. Інспектор також презентував ряд засобів та інструментів, необхідних для уникнення неприємних ситуацій на просторах Інтернету.

Учасники жваво вели дискусію на тему безпечного використання Інтернету та мобільних застосунків, виявивши при цьому потенційні загрози та розглянувши способи їх запобігання. Цей захід став важливим кроком у підвищенні кібербезпеки серед студентської молоді, надавши цінний інсайт та практичні знання щодо безпечного користування Інтернетом.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55