Tренінг для керівників закладів дошкільної освіти

Співпраця кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик факультету дошкільної освіти та психології ХГПА з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради в рамках проєкту «Академія освітнього лідерства»

За підтримки Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради в рамках Проєкту «Академія освітнього лідерства» 12 березня 2024 р. доцент кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик факультету дошкільної освіти та психології Лілія ОНОФРІЙЧУК стала запрошеним лектором та провела тренінг для керівників закладів дошкільної освіти на тему «Цифрова грамотність керівника (директора) закладу дошкільної освіти – вимога часу».

 

На тренінгу обговорили поняття «цифрова грамотність», її складові «цифрове споживання», «цифрова компетентність, «цифрова безпека», вимоги та критерії до пошуку, вибору та використання цифрових інструментів. Директори попрактикувалися у використанні цифрових інструментів для збору та оцінювання думок учасників, для актуалізації знань на етапі первинної перевірки розуміння матеріалу, для з’ясування проблемних питань, на етапі рефлексії; для малювання, зберігання нотаток, організації спільної роботи, створення інтерактивних плакатів; сервісів для створення і розміщення сайтів в інтернеті; онлайн сервісів для створення інтерактивні вправи, тобто це конструктор для розробки різноманітних завдань та вправ різного рівня складності.

По завершенню кожен з керівників (директорів) закладів дошкільної освіти Хмельницької громади змогли оцінити свій рівень цифрової грамотності та окреслити власний шлях їх розвитку.

Щира подяка за можливість долучитися до вашої команди #Віталіна Нагорна та #Наталочка Бабій-Русенко

#дошкільнаосвіта

#стейкхолдери

#академіяосвітньоголідерства                      

#кафедрадошкільноїпедагогікипсихологіїтафаховихметодик

#факультетдошкільноїосвітитапсихології

#Хмельницькагуманітарнопедагогічнаакадемія

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55