Співпраця кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик з провідними фахівцями галузі

03 квітня 2024 року на кафедрі дошкільної педагогіки, психології та фахових методик відбулася гостьова лекція професора кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктора педагогічних наук, професора Гавриш Наталії Василівни.

На лекції були присутні студенти групи ДО-11б факультету дошкільної освіти та психології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, оскільки тема проведеної лекції «Середовищна модель організації освітнього процесу в групах дітей раннього віку» належить до змістового поля навчальної дисципліни «Педагогіка раннього дитинства» (викладач – Миськова Н.М.), яка вивчається групою у поточному семестрі.

Окрім студентів та науково-педагогічних працівників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, слухачами лекції були також здобувачі спеціальності 012 Дошкільна освіта та науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Усі присутні із живим пізнавальним інтересом занурилися у теоретичні аспекти теми лекції, підкріплені яскравими прикладами з практики взаємодії вихователів з дітьми раннього віку. Під час лекції професором Гавриш Н.В. акцентовано увагу присутніх на результатах проведення всеукраїнського експериментального дослідження, висвітлено конкретні виважені орієнтири для дієвої професійної взаємодії педагогів з дітьми раннього віку в умовах закладу дошкільної освіти.

Кафедра дошкільної педагогіки, психології та фахових методик щиро дякує доктору педагогічних наук, професору Гавриш Наталії Василівні за мотивацію до діяльності, цікаву захопливу подачу матеріалу, партнерську взаємодію та безмежну закоханість у світ Дитинства!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55