Громадські активісти в серці змін

Під такою назвою у бібліотеці Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії 31 травня відбувся захід, який  організували та провели виховний відділ академії спільно з Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою в особі завідуючої відділом краєзнавства Зої Філіппенко. 

На заході були присутні студенти академії, які разом зі спеціалістами – юристом та психологом – долучилися до перегляду документального фільму, створеного на основі реальних подій, що ілюструє порушення прав людини.

Після перегляду кінострічки відбулася активна дискусія, під час якої кожен учасник мав змогу висловити свою думку, поділитися власним досвідом або історіями з життя.

Учасники заходу отримали можливість проконсультуватися з фахівцями щодо захисту своїх прав, а також отримати корисні поради і рекомендації щодо вирішення проблемних ситуацій.

Цей захід не лише сприяв підвищенню рівня правової та соціальної свідомості серед студентської молоді, а й став важливим кроком у формуванні громадянської позиції та активної громадської участі.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55