Гостьові лекції

Сучасна якісна професійна освіта у вищому навчальному закладі неможлива без тісного та безпосереднього зв’язку  з тією галуззю суспільного життя та виробництва, для якого вона готує майбутніх фахівців.

Кафедра іноземних мов системно залучає на викладання дисциплін освітніх програм експертів у галузі методик викладання іноземних мов. Зручною та сучасною формою співпраці з фахівцями освітньої галузі є гостьові лекції у форматі особистих зустрічей зі здобувачами освіти, онлайн-конференцій чи відео-лекцій.

Метою гостьових лекцій є ознайомлення студентів з передовим педагогічним досвідом викладання іноземних мов, залучення їх до безпосереднього спілкування з вчителями-практиками.

Під час зустрічей з експертами здобувачі освіти мають виняткову нагоду отримати відповіді на свої запитання щодо специфіки майбутньої професійної діяльності, спостерігати за особливостями застосування технологій та стратегій засвоєних під час занять в академії.

За відгуками студентів, гостьові лекції є надзвичайно ефективними, змістовними, щоразу мотивують до подальшого професійного вдосконалення та зацікавлюють у педагогічній діяльності.

Переглянути гостьові лекції

 

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55