Студентська науково-практична конференція «Формування професійної компетентності майбутніх вихователів дітей дошкільного віку»

18 жовтня 2013 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулась звітна студентська науково-практична конференція «Формування професійної компетентності майбутніх вихователів дітей дошкільного віку» за підсумками літньої педагогічної практики. Студенти 41-42 груп факультету дошкільної освіти проходили літню педагогічну практику на базі дошкільних навчальних закладів протягом трьох тижнів з 9 по 29 червня 2013 року м. Хмельницького та Хмельницького області.

На заході були присутні проректор з педагогічної практики Машкіна Л.М., працівники відділу педагогічної практики Казакова Н.В., Кащук А.О., викладачі кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Сас О.О., Онофрійчук Л.О., Мисик Л.С., Алєшко В.Ф. і студенти. Ведучі заходу – керівники практики Савченко М.С. та Кіт Г.І. Розпочався захід вітальним словом проректора з педагогічної практики Л.А.Машкіної.

У ході конференції  прозвучали такі виступи:

1. Виховання людяності у дітей дошкільного віку засобами творів В.Сухомлинського

Миськова Наталія Миколаївна, вихователь ДНЗ № 54 «Пізнайко»

 

2. Красо України Подолля – землі лукавої куточок милий

Шкварська Юлія, студентка 4 курсу факультету дошкільної освіти

3. Організація роботи в дошкільному навчальному закладі влітку

Шпиця Аліна, студентка 4 курсу факультету дошкільної освіти

4. Здоров’язбережувальні та здоров’яформувальні технології

Люта Юлія, студентка 4 курсу факультету дошкільної освіти

5. Нові діти. Причини аномальної поведінки сучасних дошкільнят

Рачицька Світлана, студентка 4 курсу факультету дошкільної освіти

6. Художні проекти з п’ятирічними дітьми та їхніми батьками

Храпач Яна, студентка 4 курсу факультету дошкільної освіти

7. Гра як засіб формування логіко-математичної компетентності дошкільника

Щабельська Яна, студентка 4 курсу факультету дошкільної освіти

Німчук Вікторія презентувала інтерактивні іграшки, які були використані на літній практиці у роботі з дошкільниками. Студентами 41-42 груп було проведено показ мод «Імідж вихователя – вимога сучасності»,  а також презентовано виставки літератури та наочності, яку рекомендовано використовувати у навчально-виховному процесі дошкільного навчального закладу влітку. Крім того, за результатами перевірки практики оформлено виставку кращих зразків звітної документації студентів.

Проректор з педагогічної практики Л.А.Машкіна висловила слова вдячності за підготовку та проведення конференції організаторам конференції Г.І.Кіт, М.С.Савченко та усім студентам, зокрема слова особливої подяки прозвучали на адресу студентів за оформлення аудиторії стінгазетами, фотоматеріалами.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55