65 років з дня утворення об’єднання профспілок області. Грамота

23 жовтня 2013 року минуло 65 років з дня утворення об’єднання профспілок області. Цій даті було присвячене дев’яте засідання ради ФП області – "Об’єднання профспілок Хмельниччини – вчора, сьогодні і завтра в світлі захисту прав громадян на гідну працю”. 

В урочистостях взяли участь Голова Федерації профспілок України Юрій Кулик; голова облдержадміністрації Василь Ядуха, голова обласної ради Микола Дерикот, Хмельницький міський голова Сергій Мельник, голова Об’єднання організацій роботодавців області Іван Дунець, керівники підприємств, установ, відомств, профактив області, ветерани профспілок та ін.

Голова Федерації профспілок області Геннадій Харьковський щиро привітав усіх присутніх з 65-річчям від дня утворення об’єднання профспілок Хмельниччини! Він зазначив, що Федерація профспілок області є найбільшою і найвпливовішою організацією людей найманої праці краю. Це – вільне, незалежне об’єднання, яке завжди вірне своєму головному призначенню – захищати права й інтереси членів профспілок, трудівників, ветеранів праці. Доки існує боротьба інтересів роботодавців і працівників – буде об’єднання у профспілки, які добиваються, щоб молодь мала роботу, кожен працівник – надійний захист, гідні, безпечні умови праці, належну її оплату, щоб кожен працював, упевнено дивлячись у майбутнє, примножуючи добробут своєї сім’ї, підприємства, установи, Хмельниччини і держави. Профспілки Хмельниччини завжди були і залишаються важливою ланкою профспілкового руху України, центром захисту прав та інтересів усіх працюючих, студентів і ветеранів. Низький уклін вам за вашу невтомну працю і мудрість у захисті прав та інтересів людини праці. Сподіваюсь, що профспілки й надалі займатимуть конструктивну та соціально відповідальну позицію у суспільному житті держави і будуть послідовно відстоювати головні принципи профспілкового руху – єдність, солідарність і справедливість! 

Голова адміністрації Василь Ядуха у своєму виступі подякував представникам Федерації профспілок за те, що займають державницьку позицію і працюють разом з владою над вирішенням актуальних питань, за соціальний діалог з органами місцевої влади і роботодавцями, що дозволяє віднаходити шляхи вирішення проблемних питань. “Зроблено багато, проте ще більше потрібно зробити. Тож, об’єднаймо зусилля заради кращого завтра”, – сказав Василь Ядуха. Кращим представникам Федерації профспілок області він вручив Почесні грамоти обласної державної адміністрації, серед яких і голові профкому нашої академії Зданевич Ларисі Володимирівні.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55