Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія вітає партнера Хмельницьку спеціалізовану загальноосвітню школу

24 жовтня 2013 року свій ювілей з нагоди 60 річчя з дня народження школи відзначали педагогічні працівники Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 15. Оскільки вищий навчальний заклад і школа є давніми вірними партнерами, то на захід директором школи Миколою Петровичем Вересюком були запрошені ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії – доктор педагогічних наук, професор Інна Михайлівна Шоробура та викладачі, які є випускниками цієї школи.

На святі від академії побувала делегація у складі проректора з наукової роботи – доктора педагогічних наук, професора О.М.Галуса та викладачів: декана факультету початкової освіти та філології – доктора педагогічних наук, професора І.П.Ящук, завідувача кафедри теорії та методики образотворчого мистецтвакандидат педагогічних наук, доцента Г.В.Бучківської,  викладача кафедри теорії та методики образотворчого мистецтва І.І.Дутчак і начальника відділу педагогічної практики – кандидата педагогічних наук, доцента Н.В.Казакової.

У вітальному слові О.М.Галус подякував директору М.П.Вересюку та усім учителям Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 15 за тісну і плідну співпрацю з академією. Він відзначив, що одним із перших закладів, який став базою практики Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, була Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 15.

 

Вже багато років (близько сорока) проходить творча співпраця між вишем і школою. Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 15, як базова, бере активну участь у формуванні особистості майбутніх педагогів. Директор школи Микола Петрович Вересюк, заступник директора з навчально-виховної роботи у початкових класах Ніна Василівна Кривошей разом з учителями початкової школи роблять усе, щоб студенти-практиканти могли побачити себе у ролі учителя, вихователя, дослідника, навчалися методично правильно вести урок, заняття, впроваджувати нові технології навчання. Разом з тим, викладачі, студенти впроваджують у навчально-виховний процес нові методичні розробки, глибоко вивчають передовий педагогічний досвід учителів початкових класів. Такий тісний взаємозв’язок науково-дослідної, навчально-методичної роботи з одного боку, та практики з іншого – дає позитивні результати у формуванні творчої особистості майбутнього фахівця у сфері педагогічної діяльності.

У цей день привітали рідну школу та засвідчили усім учителям альма-матері свою повагу, шану, вдячність, надію на довгі роки співпраці викладачі академії – випускники Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 15. Вони відзначили, що саме в стінах цього закладу їх навчили мудрості, порядності й людяності, високої культури, інтелігентності та простоти, виховали любов до учительської професії, передали свої знання, уміння, багатий педагогічний досвід, частину своєї душі і серця.

Випускники І.П.Ящук, Г.В.Бучківська, І.І.Дутчак, Н.В.Казакова побажали усьому педагогічному колективу рідної школи божого благословення, здоров’я, добра і щастя, вагомих творчих успіхів, вічної молодості, віри, надії, любові!

Працівники відділу педагогічної практики – викладачі кафедри педагогіки та психології Н.В.Казакова, А.О.Кащук подарували школі книгу про грані співпраці Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та  Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 15.У публікації подано інформацію про становлення і розвиток співпраці Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 15. Висвітлено напрями роботи відділу педагогічної практики у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії та умови успішної взаємодії усіх суб’єктів педагогічної практики від академії та школи. Розкрито форми співпраці вищого педагогічного навчального закладу та бази практики. Вміщено перелік розробленої керівниками практики вищого навчального закладу та школи науково-педагогічної, організаційно-методичної літератури з питань початкової освіти та практичної підготовки студентів. Розкрито зміст науково-методичних семінарів, студентських науково-практичних конференцій за підсумками різних видів практики, в яких брали участь учителі початкових класів школи та викладачі академії.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55