«Україна у світі. Світ в Україні»

31 жовтня стартував проект Євроклубу ХГПА  –  інтелектуальний конкурс «Україна у світі. Світ в Україні».

Метою конкурсу є розширення та поглиблення знань про свою країну, розвиток у студентів прагнення бути свідомими громадянами України; сприяння процесам інтеграції України в Європейський Союз та інформування молоді про його структуру, діяльність та процеси, які відбуваються в ньому; поширення серед молоді ідеї активного проведення дозвілля, залучення  до участі в інтелектуальних іграх; активізація організаційних здібностей та творчого потенціалу студентів, набуття навичок ділової комунікації, проведення заходів, спрямованих на гуманізацію та демократизацію молодіжної спільноти.

Конкурс складається з трьох етапів: І етап – змагання між командами потоку. ІІ етап – змагання між  командами усіх курсів факультету – переможцями І етапу. ІІІ етап – змагання між переможцями команд факультетів.

На факультеті початкової освіти та філології перемогу в І етапі конкурсу серед першого курсу, здобула команда групи Філ-12 (у). Змагання проводили лідери Євроклубу Войтова Олена та Батулінська Юлія.  Конкурс оцінювали члени журі у складі: методистів виховного відділу Войтової Людмили Дмитрівни, Птащук Ірини Василівни та голови студентської ради Розгін Юлії.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55