28 жовтня - 1 листопада пройшов тиждень кафедри суспільних дисциплін.

28 жовтня - 1 листопада пройшов тиждень кафедри суспільних дисциплін.

День перший. 28 жовтня.

До дня визволення України від фашистських загарбників відбулося засідання краєзнавчого клубу на тему: „Велика Вітчизняна війна в долі моєї родини”. Участь у засідання взяли участь студенти  першого і другого курсів, які поділилися спогадами членів своїх родин про Другу світову війну. (Модератори – викладач кафедри Кирилюк О.А; доцент кафедри Красносілецький Д.П.)

День другий. 29 жовтня.

На засіданні студентського наукового гуртка на тему: „Мій край – моя історія жива” студенти шостого курсу провели для четвертокурсників майстер-клас з використання історичного краєзнавства на уроках „Я у світі”. (Модератори: завідувач кафедри Гамрецька Г.С.; студентка групи ПО-62 Когут Ольга).

День третій. 30 жовтня.

У рамках методичного об’єднання викладів суспільних дисциплін навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації відбувся Міжвузівський проблемно орієнтований семінар на тему: „Традиції та новації сучасного суспільствознавства”. Участь у семінарі взяли викладачі з міст: Хмельницького,  Кам’янець -Подільського, Шепетівки, Чемеровець, Нової Ушиці. (Модератор: завідувач кафедри Гамрецька Г.С.)

День четвертий. 31 жовтня.

Відбулася презентація книги спогадів видатного українського літературознавця, науково-освітнього та громадського діяча Леоніда Білецького “Мої спомини (1917-1926 рр.)”, яка була упорядкована до друку викладачем кафедри В.Р. Адамським з його вступною статтею та підготовленим іменним покажчиком. Видання вийшло під егідою  міської організації Національної спілки краєзнавців України. Рецензентами книги виступили кандидат історичних наук, проректор академії Ю.В. Телячий та доктор історичних наук, професор Кам’янець-Подільського національного університету О.М. Завальнюк. Про важливість видання говорили історик Ю. Телячий, директор видавництва “Медобори-2006”, яке здійснило цей видавничий проект, М. Мошак, літературознавець В. Мацько, голова товариства імені Якова Гальчевського Б. Теленько, голова міської організації НСКУ Ю. Блажевич. У ході “круглого столу” було порушено низку важливих питань, а його учасники мали можливість ознайомитися з чудовою виставкою видавництва “Медобори-2006”. У найближчих планах В.Р. Адамського ще одне видання — листування Івана Огієнка, яке вийде  під егідою педагогічної академії у видавництві “Медобори”.

День п’ятий. 1 листопада.

Викладач кафедри Адамський В.Р. провів відкрите заняття з історії України на тему: „Українська держава П. Скоропадського”.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55