Захист навчальної практики студентів 3 курсу спеціальності «Філологія. Українська мова та література»

3 грудня 2013 року студентами 31 групи факультету початкової освіти та філології зі спеціальності «Філологія. Українська мова та література» і керівником практики - кандидатом філологічних наук, доцентом В.А.Філінюк було організовано та проведено звіт з навчальної практики, що тривала протягом двох тижнів (3.11 – 17.11).

На захисті практики були присутні проректор з педагогічної практики Л.А.Машкіна, декан факультету початкової освіти та філології І.П.Ящук, завідувач кафедри української мови та літератури Г.О.Ткачук, начальник відділу педагогічної практики Н.В.Казакова та студенти 2 курсу зі спеціальності «Філологія. Українська мова та література».

 

Ведучі творчого звіту – студенти Криштофор Наталія та Коломієць Марина визначили мету і завдання практики, показали географію баз практики, де перебували студенти. Метою навчальної практики є розвиток у студентів умінь здійснювати діяльність з навчання української мови та літератури у 5-11 класах на базі сформованих у знань з української мови, методики, педагогіки та психології.

Проходили навчальну практику студенти у таких школах м.Хмельницького та Хмельницької області: Шекеринецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-дитячий садок» (Ізяславський р-н),  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (м. Ізяслав), Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст. (Красилівський р-н), ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (м. Красилів); гімназія № 1, СЗОШ І-ІІІ ст. № 15, технологічний багатопрофільний ліцей № 4, СЗОШ І-ІІІ ст. № 29 (м. Хмельницький); Пасічнянський НВК (Старосинявський р-н), Осташковецька ЗОШ І-ІІ ст., Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ст. (Хмельницький р-н), Юрковецька ЗОШ І-ІІ ст. (Чемеровецький р-н), Ярмолинецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (смт Ярмолинці). Одна студентка проходила практику за місцем проживання у Волинській обл.  на базі Залізницького навчально-виховного комплексу Любешівського р-ну.

У ході звіту прозвучали виступи таких студентів: Черевко Інни, Слободянюк Анни, Червінської Вікторії, Томченко Богдана, Близнюк Надії,  Лісевич Любові, Бровчук Діни, у ході яких майбутні філологи поділилися отриманими враженнями під час проходження практики у Хмельницькій гімназії № 1 ім. В.Красицького, Хмельницькому технологічному багатопрофільному ліцеї та Ярмолинецькій ЗОШ І-ІІІ ст. та інших школах. Особливі слова вдячності були висловлені студентами викладачам академії Миринюк Н.І., Кутовій С.О. та учителям гімназії № 1 м. Хмельницького Федорчук Л.І. та Поперечній Л.Ю. за показові уроки з української мови та літератури.

По завершенню звіту керівник практики В.А.Філінюк оголосила результати практики студентів і відзначили кращу звітну документацію, зокрема таких студентів: Коломієць М.В., Криштоф Н., Мазурик Н., Близнюк Н., Червінської В.

Проректор з педагогічної практики Л.А.Машкіна та декан факультету початкової освіти та філології І.П.Ящук подякували усім студентам групи, керівнику практики В.А.Філінюк і працівникам відділу педагогічної практики Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії за успішно організований і проведений захист практики, яку студенти уперше проходили та побажали подальших творчих успіхів у навчанні та різних видах педагогічної практики.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55