Звітування кафедр факультету дошкільної освіти на засіданні кадрової комісії

8 cічня відбулося засідання кадрової комісії у академії, на якому звітували кафедри факультету дошкільної освіти: кафедра менеджменту освіти, кафедра суспільних дисциплін, кафедра фізичної культури і валеології, циклова комісія природничих дисциплін і випускова кафедра дошкільної педагогіки, психології та фахових методик.

Члени кадрової комісії відзначили, що звіти усіх кафедр носили науковий, організаційно-педагогічний характер і відзначалися, у порівнянні з попереднім календарним роком, збільшенням кількості публікацій загалом і у фахових виданнях, зокрема. Так, Блажевич Ю.І. (кафедра суспільних дисциплін) написав 22 статті, з них 12 – у фахових виданнях, Поліщук О.С. (кафедра суспільних дисциплін) написав 24 статті, з них 12 – у фахових виданнях (фото 2281); Зданевич Л.В. (завідувач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик) 34 статті, 16 – у фахових виданнях, 6 – видрукованих за кордоном;  Машкіна Л.А. (кафедра дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, проректор з педагогічної практики) 40 публікацій, з них 10 – у фахових виданнях, 6 – за кордоном; Пісоцька Л.С. (кафедра дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, декан факультету дошкільної освіти) – 23 публікації, з них –  7 статей у фахових виданнях, 4 –  видрукованих за кордоном і видано 1 посібник з Грифом Міністерства освіти і науки України тощо.

У 2013 році було захищено на факультеті 4 дисертації на здобуття наукового ступеня – кандидат наук, з них 1 – на кафедрі суспільних дисциплін і 3 – на випусковій, 3 – отримали звання доцента.

Голова комісії – ректор академії Шоробура І.М. (доктор педагогічних наук, професор)  щиро подякувала членам усіх кафедр факультету дошкільної освіти за  сумлінну, плідну працю, за великий талант сіяти мудрість і знання, за людську повагу до студентів. Окрім  того, вона зупинилася на недоліках. Зокрема, було відзначено про необхідність зосередити роботу кожного викладача на написанні науково-методичних посібників та підручників і подання їх на присвоєння Грифу МОН України. Телячий Ю.В. (кандидат історичних наук, доцент, проректор науково-методичної роботи) акцентував увагу  на  спрямуванні навчально-виховного процесу на поліпшення якості знань, на розвиток здібностей, потреб і життєвих планів майбутніх педагогів, на упровадження інформаційно-комунікативних технологій.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55