Благодійний концерт для бійців батальйону "Світязь" народного аматорського колективу “Подільські музики”

31 жовтня 2014 року народний аматорський колектив “Подільські музики” на чолі декана факультету дошкільної освіти Пісоцької Л.С., під керівництвом старшого викладача Пазій С.В. (керівник колективу) виступив перед бійцями батальйону "Світязь", які перебувають на реабілітації в оздоровчо-профілактичному центрі МВД у м. Сатанові.

Зі словами подяки до захисників звернулась декан факультету дошкільної освіти Пісоцька Л.С., яка висловила думку усіх присутніх про вдячність за захист Батьківщини та побажала міцного здоров’я, щастя і найшвидшої перемоги. Як символ факультету студенти пов’язали бійцям галстуки.

Розпочався концерт із прозового оповідання “Додому” у виконанні автора – студентки групи ДО-32 Мазур Анни. Продовжився концерт піснею “Молитва за Україну” у виконанні колективу.

Наступним номером прозвучала пісня “Мамина молитва”.

Під час всього концерту звучали авторські вірші у виконанні Мазур Анни, такі як: “Повертайся живим, солдате”, “Моя країна”, “Ой, мама, мама!”.

У виконанні солістки колективу Ковальчук Яни прозвучала пісня “Моїй Україні”.

Пісню “Мальви” виконала солістка колективу Кукурудза Катерина.

Жардецька Діана, солістка колективу, виконала пісню “Повертайся, солдате”.

Солісти колективу “Подільські музики” Кукурудза К., Студинець К., Ковальчук Я., Станіславова А. виконали пісню “Повертайся живим”.

Студентка групи ДО-41 Шабатура Дарина прочитала вірш “Коли закінчиться війна”.

Пісні “У моєму краї”, “Тяче вада в ярок”, “Хава нагіла”, “Україна – це ми” прозвучали у виконанні колективу “Подільські музики”.

Музична композиція, як подарунок для бійців, прозвучала у виконанні концертмейстера колективу та викладача академії Радецького О.А.

“На біс” у виконанні народного аматорського колективу “Подільські музики” прозвучали польська народна пісня “Гей, соколи!”; “Мне мама тихо говорила” на трьох мовах: російською, єврейською, польською; “Мала баба когута”.

На завершення командир бійців батальйону "Світязь" подякував колективу “Подільські музики” за підтримку, увагу та підняття бойового духу. 

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55