МИ ОБИРАЄМО ЖИТТЯ

28 жовтня 2016 року студенти групи ДО-21б Шевчук Вероніка та Молотюк Христина провели виховну годину для студентів своєї групи на тему: «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя».

«Чума ХХІ століття». Цей застарілий журналістський штамп, що з’явився на самому початку епідемії, коли люди ще не знаючи про шляхи і причини поширення хвороби і відчували сліпий страх перед нею, донині «кочує» із публікацій в публікації. Фрази, які ми вживаємо, обговорюючи проблему ВІЛ/СНІДу відображають наші знання і уявлення про епідемію, а також наше ставлення до людей, яких торкнулася ця проблема. Та мова, якою ми говоримо про СНІД, значно впливає на сприйняття. Щоб відійшли в минуле дискримінація, неповага та істерія, щоб у нашому суспільстві поступово сформувалося тверезе та гуманне ставлення до різних аспектів проблеми СНІДу й була проведена дана виховна година, мета якої дати елементарні знання про хворобу століття, основні шляхи зараження, як захиститись від СНІДу, профілактика цієї хвороби.

Студентки навели страшну статистику в світі та в Україні офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих громадян, пояснили різницю між ВІЛ та СНІД, розкрили основні профілактичні заходи, продемонстрували значення соціальної реклами, показавши відео: «Соціальна реклама. СНІД» та «Реакція людей. Соціальний експеримент «У вас виявили СНІД».

Кожен із нас до кінця усвідомив всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробить все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю. Бережімо себе, бережімо своє здоров'я! Все у Наших руках!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55