День закоханих

Ось уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина. Цей день називають днем закоханих.

Саме конкурсом «Кохання з першого погляду» розпочався тиждень факультету дошкільного виховання у нашій Академії (15 лютого 2010 р). Цього дня навіть повітря було сповнене коханням. Амур поспішав поєднати пари, зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби. У конкурсі взяли участь 6 часників: 3 чарівні студентки факультету дошкільного виховання Блозва Аліна, Хміль Ліля та Реформатор Юлія та 3 мужніх, красивих хлопці, які радо погодились взяти участь у конкурсі, а саме студенти ХНУ Анатолій Вичавка, Валерій Тимунь та студент ХТЭК Ростислав Поперечний.

За допомогою цікавих, а інколи й каверзних запитань, ситуацій учасники краще пізнали одни одного, та врешті визначилась і наша ідеальна пара - Анатолій Вичавка та Лілія Хміль. Всі учасники отримали призи. Пара, яка співпала мала змогу поборотися за різні призи - головним призом, який і виграла ідеальна пара став похід у ресторан, на романтичну вечерю.

Всі учасники та присутні отримали масу приємних вражень та чудовий настрій. Ми вдячні всім, хто завітав до нас на вечір. Бо саме ви, дорогі друзі, своїми аплодисментами підтримували учасників і організаторів конкурсу.

Окрему подяку хочемо висловити нашим ведучим, людям які підтримували чудову, теплу атмосферу як на сцені так і у залі, а саме студенткам магістратури Світлані Сюрко, Тетяні Нижник та найкращому амурові всіх часів – студенту факультету мистецтв Валерію Гринчуку.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55