Сучасна педагогічна преса

Цікаве заняття було проведено у групі ДО-12 зі вступу до спеціальності  старшим викладачем кафедри Павлушкіною О.В.     

Тема практичного заняття: «Сучасна педагогічна преса»

У ході заняття студенти з'ясували вплив педагогічної преси на становлення та розвиток дошкільної освіти, ознайомились  з різноманітними професійними виданнями. Під час заняття було зазначено, що сучасне суспільство постійно перебуває у вирі інформації, вона є необхідним джерелом розвитку, цікавих новин, життєво необхідних відомостей. Насичене подіями та новинками наше життя пульсує і у професійному напряму, що відображається в інформаційному середовищі. Сучасні журнали, газети, електронні носії продовжують підтримку фахівців дошкільної галузі.  

На практичному занятті студенти підготовили інформаційні повідомлення про різні види газет і журналів, ознайомили з роком їх видання, членами редакційних колегій, рубриками тощо.  Також була представлена виставка газет і журналів, які висвітлюють проблеми дошкільної освіти.

Родзинкою заняття була зустріч з кандидатом педагогічних наук, випускницею факультету дошкільної освіти Розгон В.В., яка проводила дисертаційне дослідження щодо використання педагогічної преси у системі дошкільної освіти. 

Наприкінці заняття студенти зазначили про те, що бурхливий розвиток дошкільної освіти дозволяє зазначити про накопичення значних здобутків, які продовжують свій розвиток і на сучасному етапі.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55