Шостий фестиваль художньої самодіяльності

 

19 квітня 2011 року на факультеті дошкільного виховання відбувся Шостий фестиваль художньої самодіяльності студентів факультету дошкільного виховання присвячений пам’яті фундатора нашого навчального закладу ступеневої освіти Миколи Миколайовича Дарманського 

Відкриття фестивалю відбулося під звуки гімну академії. Студенти факультету вшанували хвилиною мовчання пам’ять Миколи Миколайовича і поклали квіти до меморіальної дошки.

Авторським віршем Гринь Ірини, студентки 41 групи, підкреслено, що Микола Миколайович назавжди залишиться в серцях студентів як людина, яка вдало зробила свій життєвий вибір.

Щирим, доброзичливим, уважним до кожного, запам’ятався він своїм друзям, колегам –всім хто звертався до нього за порадою, підтримкою і допомогою. На підтвердження цих слів прозвучала пісня “Пшеничне перевесло” у виконанні студенти групи ДВ-22 Мусій Оксани.

Студенти групи ДВ-32 представили казку “Колобок на новий лад”, оскільки вихователь –людина двох професій: педагог та актор. Творити, імпровізувати, приймати швидкі рішення та шукати нові шляхи розвитку дитини –його покликання.

Студенти факультету в один голос висловлюють вдячність Миколі Миколайовичу за надану можливість здобувати освіту на всіх освітньо-кваліфікаційних рівнях в одному навчальному закладі. Скану Аліна студентка 21 групи та Фурман Володимир виконали вальс.

У виконанні студенти групи ДВ-42 Пілат Галини прозвучала пісня “Раненая птица”.

У своїх традиціях народ поколіннями нагромаджував моральні принципи, поняття про добро і зло, красу і справедливість, дозволеність та табу у поведінці і взаємовідносинах. Група ДВ-41 на фестиваль прийшла з драматизацією казки “Пан Коцький” .

Микола Миколайович був прихильником і шанувальником творчості студентів факультету дошкільного виховання. На вшанування його пам’яті студентка 51 групи Дем’янчук Юлія виконана пісню “Як у нас на Україні”.

Педагогічна діяльність Миколи Миколайовича –це зразок і стимул для всього колективу. З його благословення працює факультет післядипломної освіти. І наслідок цього слухачка магістратури зі спеціальності “Дошкільне виховання” і випускниця факультету післядипломної освіти Іванова Антоніна виконала пісню “Жюсві мела де”.

Вірш Олени Теліги “Зловіщий брязкіт днів, що б’ється на кавалки” продекламовано студенткою групи ДВ-31 Московчук Оленою.

Студетка 11 групи Лавренюк Олександра виконала пісню “Чого поле почорніло”.

Фестиваль художньої самодіяльності студентів факультету дошкільного виховання ще раз підтверджує пам’ять і щиру вдячність Миколі Миколайовичу. Читання вірша “Ода учителю” у виконанні Реформатор Юлії, студентки групи ДВ-61.

Як підсумок фестивалю прозвучала пісня у виконанні студентки групи ДВ-12 Ковальчук Яни “Меморі”, адже пам’ять про Миколу Миколайовича буде жити у наших серцях вічно.

 

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55