Онлайн-зустріч Unistudy Talks (середа, 2 червня о 19:00)

Як стати частиною міжнародної спільноти?

Досвід участі в UPG Sustainability Leadership Program 2021

Що це за програма і чому ми про неї говоримо в Unistudy Talks

United People Global (або просто UPG) — міжнародна організація, яка формує спільноту активних громадян у різних куточках світу.

Цього року Богдана Капіца та Оксана Теленко долучилися до одного з проєктів UPG — UPG Sustainability Leadership. Його мета – надати учасникам всі необхідні інструменти для успішної реалізації власних проектів.

Упродовж 9 тижнів Богдана та Оксана проходили онлайн-навчання від UPG, взаємодіючи з людьми з різних країн світу. Навіть більше, саме ця програма допомогла об’єднати ініціативи дівчат, і тепер вони разом працюють над власним проєктом “Освіта без кордонів”

 

Ось про що піде мова на онлайн-зустрічі

  • Чим займається міжнародна організація United People Global?
  • Особистий досвід участі в одному з проєктів організації UPG Sustainability Leadership — нові знання та навички, взаємодія з активною молоддю з понад 150 країн
  • Поради при відборі на програму UPG Sustainability Leadership
  • Інші прості шляхи, щоб стати частиною United People Global

Спікерки

 

Богдана (Данка) Капіца (Україна) – випускниця UPG Sustainability Leadership Program, бакалавриня журналістики НаУ «Острозька академія», випускниця Української академії лідерства, волонтерка European Solidarity Service (2018 р.)

Оксана Теленко (Італія) – випускниця UPG Sustainability Leadership Program , студентка магістратури Право та Сталий розвиток в UNIMI (Національний університет в Мілані), членкиня студентської організацій в Мілані “Diciassette”, амбасадорка від “AIESEC”, фіналістка проекту «EU Study Days in Ukraine», 2020.

 

Реєстрація на онлайн-зустріч за посиланням: https://learn.unistudy.org.ua/upg/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=naycikavishi_programi_za_tizhden&utm_term=2021-05-31

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55