Співпраця між закладами вищої освіти в дії

Днями викладачі кафедри педагогіки факультету початкової освіти та філології провели зустріч в онлайн-режимі з колегами кафедри педагогіки і психології вищої школи, факультету менеджменту освіти і науки Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

Казакова Н. В. кандидат педагогічних наук, доцент, керівник відділу педагогічної практики, Сівак Н. А. кандидат педагогічних наук, доцент, Шквир О. Л. доктор педагогічних наук, професор, Гайдамашко І. А. кандидат педагогічних наук, доцент, Ящук І. П. декан факультету початкової освіти та філології проаналізували зміни в освітніх програмах: 013 Початкова освіта, 231 Соціальна робота. Також колеги повідомили про результати проходження переддипломної практики здобувачами вищої освіти.

Завідувач кафедрою педагогіки і психології вищої школи, факультету менеджменту освіти і науки Дем'яненко Н. М. професор, Мільто Л. О. професор, Дубровіна І.В. доцент розповіли про особливості освітньої програми Педагогіка дозвілля. Івент-освіта.

Доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи, факультету менеджменту освіти і науки Акініна Н. Л., доцент Висідалко Н. Л. розповіли про форми організації освітнього процесу у дистанціному режимі.

Під час зустрічі було розглянуто і обговорено широке коло питань, що стосуються якості підготовки та працевлаштування випускників спеціальностей. Учасники дружньої зустрічі обмінялися думками щодо змісту освітньо-професійних програм, переліку й змісту освітніх компонентів та фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних на ринку праці фахівців.

Дякуємо організаторам та усім учасникам заходу за його змістовне наповнення, позитивну атмосферу й сподіваємося на плідну співпрацю між нашими закладами освіти!

 

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55