ЗАВЕРШЕННЯ ЦИКЛУ ВЕБІНАРІВ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ДУНАЄВЕЧЧИНИ

4 червня 2021 року кандидатом педагогічних наук, доцентом, доцентом кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Миськовою Н.М. було проведено вебінар для педагогічних працівників Дунаєвеччини на тему «Роль педагога у формуванні у дошкільників навичок, орієнтованих на сталий розвиток».

Під час своєї доповіді науковець розкрила суть поняття «сталий розвиток» та його основні складові. Доповідач представила міжнародний проект «Освіта для сталого розвитку в дії», нормативно-правове забезпечення, проект «Розумне довкілля», проект кафедри та досвід педагогічних працівників Хмельниччини з впровадження ідей сталого розвитку в закладах дошкільної освіти. Також було висвітлено роль педагога у формуванні навичок сталого розвитку у дошкільників.

В обговоренні взяли участь декан факультету дошкільної освіти Пісоцька Л.С., завідуюча кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Зданевич Л.В. та викладачі кафедри.

Дякуємо директору Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дунаєвецької міської ради Давиденко Галині Леонідівні за співпрацю.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55