ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19

17 червня 2021 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії пройшла вакцинація викладачів та працівників закладу від COVID-19.

Вакцинування здійснили препаратом виробництва Pfizer-BioNTech. Відтак одним із перших, вакцину отримав проректор академії Олександр Галус.

Більше 70 працівників закладу приєдналися до всеукраїнського флешмобу з популяризації кампанії вакцинації в Україні! Вакцинація здійснювалася добровільно.

Вакцина Comirnaty Pfizer-BioNTech проти COVID–19 – перша вакцина, яка отримала дозвіл на екстрене застосування від Всесвітньої організації охорони здоровʼя (ВООЗ). Вакцина показала свою ефективність. Стратегічна консультативна група ВООЗ з імунізації рекомендує Pfizer-BioNTech як безпечну та ефективну вакцину для людей у віці від 16 років і старше, включаючи осіб старше 65 років.

Викладачі та співробітники академії на власному прикладі показують своїм колегам і здобувачам вищої освіти, що вакцинація необхідна. Сьогодні, оскільки ми зіткнулися з пандемією, то віримо, що тільки провакцинувавшись, зможемо зупинити її, поступово скасувати всі обмеження і повернутися до звичного життя.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55