ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ

29 червня у приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбулося урочисте вручення дипломів ОКР «бакалавр» випускникам спеціальностей: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Музичне мистецтво», «Українська мова та література», «Англійська мова», «Німецька мова», «Історія», «Психологія», «Соціальна робота», «Культурологія», «Туризм», «Образотворче мистецтво», «Хореографія».

З вітальним словом до випускників звернулася член-кореспондент АПН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор педагогічних наук, професор, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Шоробура Інна Михайлівна.

На святі були присутні почесні гості – голова Хмельницької обласної ради Лабазюк Віолета Олександрівна та голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту Бурлик Віктор Вікторович, які  виступили з вітальними промовами, привітали випускників, батьків та професорсько-викладацький склад академії.

Керівництво академії та почесні гості урочистостей вручили випускникам дипломи.

Під час заходу лунали щирі слова вдячності від випускників ректорату, викладачам, кураторам та одногрупникам.

Дорогі випускники, бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, любові і великої творчої енергії!  Вперед до перемог! Будьте щасливі  і в добрий час!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55