Вакансія в посольстві US Embassy in Kyiv

Позиція: Координатор управління громадою/Координатор соціальних медіа та контенту

Де: Посольство США в Києві

Дедлайн: 19 вересня

Координатор управління громадою працює під безпосереднім наглядом помічника інформаційного працівника (AIO) і не має наглядових обов'язків. Діючий керівник відповідає за створення та підтримку флагманських цифрових властивостей Місії (соціальні медіа, вміст веб -сайту); для розробки річного редакційного календаря, призначеного для просування пріоритетів Місії серед он-лайн спільнот; дослідження та аналіз ринків, що розвиваються, для цифрових властивостей Місії; та налаштування вмісту та залучення в Інтернеті для просування цілей Місії. Організовує та проводить онлайн -розмови; розробляє та розробляє інноваційні можливості та інструменти для залучення. Надає керівництво персоналу PD Public Engagement та іншому персоналу Місії, який співпрацює з онлайн -спільнотами щодо стандартів, правил та політики використання цифрових властивостей.

 

Вимоги до досвіду: Потрібно мінімум 3 (три) роки відповідального досвіду роботи у багатомовній, багатокультурній чи багатонаціональній організації. Дослідження ринку та аналіз аудиторії, а також розробка та виконання онлайн -кампаній мають бути важливими компонентами роботи. Повинен мати досвід управління цифровими ресурсами, включаючи пряму онлайн -взаємодію з громадськістю та створення контенту в мультимедійних та традиційних форматах.

 

Знання роботи: Повинен мати вичерпні знання про ставлення та комунікативні переваги цільових груп аудиторії. Повинен розуміти регіональні, демографічні, етнічні, соціально-економічні, культурні та мовні чинники та вплив релігійних, культурних та освітніх установ на формування думок та уподобань приймаючої країни. Повинен мати сильні навички спілкування та аналізу в Інтернеті для виявлення та використання можливостей залучення. Повинен розуміти управління цифровими ресурсами та мережевими спільнотами, включаючи маркетингові та/або пропагандистські кампанії. Потрібне знання тенденцій у регіональних та міжнародних моделях комунікацій та того, як вони впливають на ландшафт спілкування в країні перебування.

 

Анкета для подання кандидатів за цим посиланням: https://erajobs.state.gov/dos-era/vacancy/viewVacancyDetail.hms?_ref=t3bzwvh3pt0&returnToSearch=true&jnum=27047&orgId=39

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55