Футбольний турнір

До 100-річчя Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Соціально-спортивна школа Фонду Реал Мадрид та Громадської організації «Епіцентр дітям», яка функціонує на базі закладу, організувала та провела футбольний турнір.

Під час урочистого відкриття турніру з вітальним словом виступила доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Шоробура Інна Михайлівна. Вона побажала дітям успіхів, безліч спортивних та життєвих досягнень, а також натхненної гри.

У турнірі взяли участь понад 100 вихованців Соціально-спортивної школи Фонду Реал Мадрид та Громадської організації «Епіцентр дітям» віком від 9 до 17 років. Були також присутні батьки та друзі вихованців, які активно вболівали та підтримували дітей.

В організації та проведенні футбольного турніру допомагали волонтери – студенти спеціальностей 231 Соціальна робота та 013 Початкова освіта.

Переможці турніру отримали нагороди – кубки за І , ІІ та ІІІ місце та грамоти, а також було відзначено найкращих гравців у командах.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55