Гостьова лекція з інклюзивної освіти «Місія та завдання ІРЦ в структурі інклюзивної освіти»

4 жовтня 2021 р. за ініціативи  гаранта ОПП  «Середня освіта (Мова і література (англійська))» Федорової О.В.,  та викладача курсу інклюзивної освіти Гандабури О.В., відбулася гостьова лекція на тему « Місія та завдання ІРЦ в структурі інклюзивної освіти » у групі Філ-41а.

Заняття проводила Рибак Ольга Анатоліївна – директор центру, кандидат педагогічних наук.

Ольга Анатоліївна познайомила студентів з місією та завданнями інклюзивно-ресурсного центру, особливостями роботи спеціалістів центру в напрямку діагностики особливих потреб учнів, консультування та методичної підтримки педагогів, пропаганди ідей безбар’єрного суспільства.  

Зустріч з директоркою центру стала одним з перших кроків реалізації освітньо-соціального проєкту кафедри іноземних мов «Англійська для кожного». Між координаторами проекту Федоровою О.В. та Гандабурою О.В., студентами-учасниками та директоркою центру укладено домовленість про подальшу двосторонню співпрацю з метою популяризації ідей інклюзивного навчання та волонтерської допомоги студентів ОПП «Середня освіта (Мова і література (англійська))» у роботі фахівців ІРЦ.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55