Виховна година до Дня захисників і захисниць України!

13 жовтня структурним підрозділом з організації виховної роботи студентів була проведена онлайн виховна година з нагоди свята Дня захисників і захисниць України, яке відзначається 14 жовтня (водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва). Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом з назвою День захисника України. З 2015 року є державним святом і неробочим днем. 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на «День захисників і захисниць України».

З вітальним словом виступила проректор з гуманітарної освіти та виховання, кандидат педагогічних наук, доцент Слюзко Валентина Іванівна.

Короткий екскурс в історію свята здійснили ведучі зустрічі, студентки групи ПО-31 факультету початкової освіти та філології Топольніцька Ярослава, Воєцька Вікторія та Нагурна Діана. Музичним подарунком стала пісня у виконанні лауреата міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, студентки гуманітарного факультету Голюк Марії.

Виховну годину підготувала керівник підрозділу з організації виховної роботи студентів, куратор групи ПО-31 факультету початкової освіти та філології Войтова Людмила Дмитрівна.

Вітаємо зі святом! З Днем захисників і захисниць України! Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, щоденної радості та щастя! Слава Україні! Героям Слава!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55