Волонтерська акція до Дня Святого Миколая

17 грудня учасники проекту «Англійська для кожного» Мудрик Діна, Мотика Діана, Терещук Діана та координатори проекту Гандабура О.В. та Федорова О.В. завітали до ліцею 15 ім. О. Співачука в рамках волонтерської акції допомоги учням з особливими потребами. 

Цього разу студенти та викладачі зустрічались з Олею , сліпою ученицею 7 класу ліцею та її однокласниками.

Оля отримала в подарунок термочашку та солодощі до Дня Святого Миколая, а також ялинкові прикраси та інші атрибути для проведення святкової забави до Нового Року, яку дівчинка з допомогою свого класного керівника Жук Наталії Антонівни організовує для всіх діток з особливими потребами, що навчаються в ліцеї.

З перших зустрічей з адміністрацією і вчителями закладу студенти зацікавились розповідями про Олю, яка, попри відсутність здатності бачити, успішно навчається в ліцеї, читає та пише шрифтом Брайля, опікується іншими дітками з особливими потребами.

Однак при зустрічі гості були вражені і іншими талантами цієї особливої дівчинки, адже Оля ще й чудово співає, гастролює Україною з гуртом Піккардійська Терція, пише книгу, колядує для збору коштів для бездомних тварин.

 Учениця щиро подякувала за подарунки, передала привіт  студентам та викладачам академії, які долучилися до збору коштів у волонтерському проекті і побажала усім гарних свят!

Відгуки студентів:

Мотика Діана, філ 31а:

У п'ятницю 17.12.2021 відбулась зустріч з супер активною дівчиною з особливими потребами - Олею. Я надихнулась тим, яка вона цілеспрямована, яка вона творча. Я дізналась,що вона написала власну книгу, співає у відомому гурті під назвою "Піккардійська терція". Безсумнівно, для мене особисто, та для учнів у школі вона є прикладом. Разом з групою 4-го курсу ми подарували ласощі та реквізити для свята, якого Оля є організатором. Мені було дуже цікаво дізнатись, що дівчинка Оля також активно допомагає іншим волонтерам. До прикладу, минулої зими Оля колядувала разом з іншими дітками. І на кошти, які вдалось їй назбирати, вона допомогла котикам, а саме волонтеру, яка займається ними. Я отримала масу емоцій від зустрічі.

Мудрик Діна, філ 41а:

Після зустрічі з Олею, дівчинкою з порушенням зору, я була вражена. Ця учениця є неймовірно відкритою до спілкування, вона цілеспрямована, весела та надзвичайно людяна. Послухавши її історії та те, чим вона займається, наприклад волонтерством , Оля співає, пише книги, влаштовує концерти, навіть незважаючи на її потреби, я переконалась, що на шляху до доброго діла люди здатні подолати усі перешкоди і саме таких учнів потрібно підтримувати і допомагати.

Терещук Діана, філ 41а:

Оля надзвичайна дівчинка. Рідко можна зустріти настільки сильних і впевнених в собі людей. Вона мотивує до розвитку, до дій. Оля надихає творити добро і допомагати тим, кому це потрібно.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55