Освітньо-туристична поїздка до Франції

У період з 7 по 27 серпня 2022 р. викладачі кафедри іноземних мов Гандабура О.В., Северіна Т.М. та Фаненштель Н.В. на запрошення Fédération Générale des PEP та за сприяння Хмельницької обласної адміністрації перебували у Франції, у муніципалітетах Торсе-Вів’є-ан-Шарні, Валлуар та Сен-П’єрр-Кіберон.

Викладачі кафедри здійснювали іншомовний супровід заходів освітньо-туристичної  подорожі учнів м. Хмельницького та області, серед яких переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань та спартакіад.

Приймаюча сторона організувала цікаве дозвілля, насичене різноманітними заходами, як освітнього, так і розважального характеру, екскурсіями, походами, майстер-класами, навчальними заняттями для трьох груп учнів різного віку.

Діти мали можливість розповісти своїм одноліткам з Франції про мальовничу Україну, про боротьбу українського народу за свою незалежність, про складну ситуацію в окупованих територіях та про те, як українці об’єдналися у боротьбі з ворогом.

Викладачі кафедри іноземних мов щиро вдячні Федерації PEP за підтримку України та унікальну можливість відвідати країну! 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55