art's blog

Засідання кафедри суспільних дисциплін

11 січня 2021 р. відбулося засідання кафедри суспільних дисциплін Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

В ході засідання обговорено питання, щодо якості підготовки здобувачів першого освітнього рівня бакалавр за підсумками навчання минулого семестру та планування роботи кафедри на другий семестр 2020/21 н. р. З інформацією про результати успішності студентів 1-4 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) виступила декан гуманітарного факультету, доктор педагогічних наук, професор Бучківська Г. В. До обговорення долучилися студенти та викладачі. Здобувачі освіти виступили з пропозиціями, щодо вдосконалення та урізноманітнення дистанційних форм навчання, а також переліку вибіркових дисциплін.

СТУДЕНТИ-ІСТОРИКИ ВІДВІДАЛИ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

З метою закріплення знань із дисципліни «Археологія» студенти першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії 24 грудня побували у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї. Студенти мали нагоду почути тематичну екскурсію із археології Хмельниччини та оглянути оновлену археологічну експозицію. Одними із артефактів, які найбільше зацікавили слухачів виявилась унікальна колекція рідкісних прикрас із золота та срібла ХІІ-ХІІІ ст., відкритих дослідником В. І. Якубовським на городищах історичної Болохівської землі. Особливої уваги заслуговує імітована печера первісної людини із бивнів мамонта, крем’яні знаряддя праці, трипільські керамічні вироби, посуд черняхівської культури та артефакти козацької археології.

Вітаємо!

НАРОДНУ АКАДЕМІЧНУ ХОРОВУ КАПЕЛУ ім.В.ТОЛСТИХ з перемогою у Першому Міжнародному вокально-хоровому конкурсі «VOKAL-ART».

Адміністрація академії, гуманітарний факультет і кафедра вокалу та диригентсько-хорових дисциплін ВИСЛОВЛЮЄ ЩИРУ ПОДЯКУ за професіоналізм у підготовці ЛАУРЕАТА 1 ПРЕМІЇ!

24-25 грудня 2020 року народна академічна хорова капела ім.В.Толстих представила Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію в Першому Міжнародному вокально-хоровому конкурсі, який проводився за сприяння Закарпатського обласного відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки; відділу культури, молоді та спорту державної адміністрації; Sukromna zakladna umelecka skola (Словаччина), камерного хору «Lux Aeternam» (Словаччина).

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=430426945030246&id=115379089868368

Вітаємо керівників – Росіну Гуцал і Наталю Журавльову!

Вітаємо студентів – учасників хорової капели!

Бажаємо нових досягнень!

ДО 100-річчя ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ

5-6 грудня, за підтримки Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, на інтернет ресурсах, відбулася непересічна подія, свято пісні, свято краси вокально-хорового мистецтва – V-й Благодійний Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «ПОДІЛЬСЬКА ЛІРА 2020».

Засновник та організатор фестивалю-конкурсу – старший викладач кафедри вокалу та диригентсько-хорових дисциплін Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії  – Лілія Качуринець.

Хоч цього річний ювілейний фестиваль у зв’язку з Covid-19 проходить дистанційно. У фестивалі взяли участь понад 500 конкурсантів від заходу до сходу, від півдня до півночі, Дніпропетровської, Львівської, Одеської, Харківської, Київської, Кіровоградської, Вінницької, Херсонської, Рівненської, Волинської, Запорізької, Чернігівської, Миколаївської, Тернопільської, Черкаської та Хмельницької областей.

Сольний концерт слухачки магістратури Посмітюх Віти (клас доцента Галини Яківчук)

Яскравою сторінкою літопису кафедри вокалу та диригентсько-хорових дисциплін став сольний концерт нашої випускниці Віти Посмітюх. Щира, талановита, відповідальна ‒ саме такою запам'яталась Віта за студентські роки навчання в академії. Постійна участь у вирі численних творчих заходів, різних форм інструментальної та вокально-хорової практики формували її як фахівця. Та серед усіх її виконавських амплуа  найближчим для неї завжди залишався спів.

ВІТАЄМО!

Вітаємо здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) (денна та заочна форма навчання) з успішним складанням  Державних кваліфікаційних екзаменів.

Студенти продемонстрували знання сучасних вимог до уроку і вчителя музичного мистецтва в закладах загальної середньої освіти, вікових та психологічних особливостей школярів і можливості їх участі в різних видах  музичної діяльності; методику проведення уроків музичного мистецтва в школі у 3 – 7 класах та інтегрованого курсу «Мистецтво» в 1-2 та 8-9 класах та ін.

Засідання кафедри вокалу та диригентсько-хорових дисциплін

7 травня на кафедрі вокалу та диригентсько-хорових дисциплін відбулося засідання за участі декану гуманітарного факультету Поліщука О. С., завідувача кафедри Царук С. М. та науково-педагогічних працівників кафедри.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

25-26 квітня 2020 р. Відбувся Міжнародний інтернет фестиваль-конкурс «Зірковий Грамофон Талантів 2020»

Захист курсових робіт студентів 41ММ

28 квітня 2020 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся захист курсових робіт студентів 41ММ спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55